Hakkımızda

2005'den beri...

Gökoz İnşaat;

2008 yılından beri şehrin içerisinde modern, ulaşılabilir, her türlü ihtiyaca yönelik yenilenmiş konutlar üretmek için güçlü ve genç kadrosu ile geleceğe dönük, yaşama değer katacak projeler yapan bir firmadır.

Güvene Dayalı Hizmet

Güvene dayalı kat ettiği yolda Kadıköy, Moda, Caferağa ve Osmanağa bölgesini hedef almış olan firma, eski ve kullanım ömrü geçmiş konutları kentsel dönüşüm yapılanması ışığında kimseyi mağdur etmeden tamamlar ve teslim eder.

Herkesin ihtiyacını karşılamak, teslim edilen her binanın yeni kalmasını sağlamak ve geçmiş sorunların tekrarlanmasını önlemek için “Şehir Evleri” konseptini ortaya çıkarmış, güvenlik, temizlik, vale, profesyonel bina yönetim sistemi gibi hayati ihtiyaçları tamamlanan her binanın hizmetine sunmuştur.

Gökoz İnşaat Şehirevleri konutlarının şehrin tam merkezinde yer alması konutların Türkiye ortalaması üzerinde değer sağlamasına ve çeşitli yatırımlar almasına olanak sağladı. Deneyimli kadrosu ile Gökoz İnşaat dinamizmi daha da güçlendirerek bu değerli şehre ve sakinlerine güvenilir yarınlar sunmak için çalışmaktadır.

Bize Ulaşın

Yüzlerce mutlu müşteriye sahibiz!

Gökoz İnşaat ve Şehirevleri projlerinde en çok önem verdiğimiz konu, konut sakinlerinin en iyi deneyimi yaşaması.

0

tamamlanan proje

0+

mutlu müşteri

PROJE GELİŞTİRME SÜRECİ [Tüm Detaylar]

Ön Görüşme

Hayallerinizi öğreniyoruz

Toplantı

Fikir alışverişi yaparak detayları netleştiriyoruz

İnşaat Süreci

Risk raporu, yıkım kararı, anıtlar kurulu gibi teknik konuları hallediyoruz

Teslimat!

Söz verdiğimiz tarihte, söz verdiğimiz şekilde projenizi teslim ediyoruz

Buradayız

Daha fazla ertelemeyin..

Hayalinizdeki projeyi güvenli ellere teslim etmek için bizimle iletişime geçin. Müşteri temsilcimiz en kısa sürede size ulaşsın.

Bize Ulaşın